Sevdiğim Ürünler

Havuz ve Deniz Ayakkabısı

Bundan sonra kullandığım, kullanırken iyi ki almışım dediğim ürünleri bir kenarda toplamaya karar verdim. O yüzden de “Sevdiğim Ürünler” kategorisini açtım. İlk sevdiğim ürün de Slipstop Havuz ve Deniz ayakkabısı oldu.

İpek’in havuz kenarında kayıp düşmesinden, deniz kenarında dolaşırken ayağına bir şey batmasından korkarım hep. O yüzden de olabildiğince ayakkabı tadındaki terlikleri giymesini tercih ederim. Cumartesi günü yazlık ayakkabı ararken bu ürünü gördüm. Altı deri, üstü mayo kumaşına benzeyen malzemeden bir çeşit patik. Islak zeminde kaymayı önlüyor, kumda da sıcaklığı engelliyor. Terlik yerine kullanılamaz, zaten öyle bir şey istemiyorum. Sadece denize ve havuza girerken ayakları koruyacak ince bir patik bu. Pazar günü havuzda denedik. İpek çok rahattı, havuzdan çıkana kadar patikleri ayağındaydı. Havuzun etrafında koşarak turlar atmasına rağmen hiç kaymadı, güneşte ısınan havuz tahtaları ayağını yakmadı. Koştu durdu…

Tek kötü yönü ilk giyişten sonra üstünün pamuklanması. Onun sebebi de İpek’in havuzun içinde dizlerinin üzerine oturarak ayaklarının üzerini yere sürtmüş olması.

Ürünün ambalajında not olarak şu yazıyor; “Çıplak ayağa göre kaymayı azaltmaya yardımcı olur ancak kayma ve düşme riski her zaman mevcuttur.” Bu arada “Made in Turkey”miş.

Ben Capitol AVM-Boyner’de çocuk reyonunda buldum, başka yerlerde de satılıyor mu bilmiyorum. Ürün ambalajında web adresi olarak slipstop.com.tr adresi var ama şu anda girilemiyor. Sosyal medyada da herhangi bir hesap bulamadım. S/22-24, M/24-26 ve L/27-29 bedenlerini hatırlıyorum. Daha büyüğü var mıydı emin değilim. 5-6 desen alternatifi var. Ben kediliyi ve baykuşluyu beğenmiştim ama İpek böcüğü pembe kalpliyi seçti. Fiyatı 30 TL. Pardon 29,99 TL 🙂

Sonuç olarak ana-kız bu ürünü çok sevdik.

Güncelleme: Slipstop ile aynı işlevdeki başka bir markaya ait yorumlarımı şu yazımda okuyabilirsiniz.

havuz_patigi_1

 

havuz_patigi_2

Ambalajlı hali böyle. Bu fotoğrafı ilk kullanımdan sonra çektim. Bahsettiğim pamuklanma görülüyor. Ama benim için tabanına bir zarar gelmediği sürece üstü istediği renge dönebilir.

Ambalajlı hali böyle. Bu fotoğrafı ilk kullanımdan sonra çektim. Bahsettiğim pamuklanma görülüyor. Ama benim için tabanına bir zarar gelmediği sürece üstü istediği renge dönebilir.

 

İçi-dışı, sağı-solu, önü-arkası...

İçi-dışı, sağı-solu, önü-arkası…


 

5 yorum

  • iyi günler yazınızı okudum ve aldığınız patiğin çok kullanışlı olduğu belitmişsiniz bir de başka bir yerde satılıyormu diye sormuşsunuz biz bu ürünü 2 sene önce redcrab markası altında satışına başladık ilgilenirseniz eğer kız,erkek çocuk,bay ve bayan su ayakkabısı diye satıyoruz. Ayrıca kız ve erkek çocuk mayo ve bikinileri satışımızda bulunmakta ilgilenirseniz eğer bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz. iyi günler

Yorum Bırak