Hamile Günlüğü Hamile Halleri

Hamilelik Günlüğü – 24. ve 25. hafta

Geçtiğimiz hafta o kadar yoğundu ki 24. haftayı vaktinde yazamadım hamile arkadaşım. O yüzden telafi için bu hafta 24 ve 25’i birlikte yazacağım.

24. haftada neler oldu hatırlamaya çalışıyorum. Yoğun sağ kalça ağrımın devam etmesi dışında bir sıkıntım olmadı çok şükür. Bu arada İpek’in odasının yarı kız, yarı erkek odasına devşirilmesi işlemi de bitti sonunda. Soft bir lilayla soft bir mavi birbirine çok yakışıyormuş haberin olsun. Sen de farklı cinsiyetten iki çocuğu aynı odada yatıracaksan belki lazım olur bu bilgi. Bakalım aynı oda maceramız ne kadar sürecek? Ben 2 yıl kadar odalarını ayırmak istemiyorum ama yaşayalım görelim.

İpek kızım çok hassas kardeşi konusunda. Sabahları önce bana sonra kardeşine günaydın diyor, evden çıkarken karnımı öpüyor, kardeşi için kıyafetler seçiyor, aldırıyor. Karnım tezgaha değse, “kardeşim rahatsız olur, ben kolumu koyayım sen ona yaslan” diyor. Ve bu durum beni benden alıyor. Canım kızım, hassas kızım benim diye ağlamaya başlıyorum. Sonra kardeşiyle edeceği kavgaları düşünüp fabrika ayarlarıma geri dönmeyi başarıyorum neyse ki.

Yazının devamı uykusuzanneler.com‘da…

Yorum Bırak